2 Şubat 2018 16:31
-A +A
Görkem

Görkem

Şubat Falları

Çınar Kırşehir Gazetesi Köşe Yazarı

KOÇ: Bazı Koç burcundaki insanlar, çocuklarıyla ilgili endişeli konular yaşayarak yeni fikirler geliştirecekler ve yaşamlarında değişik gelişmelere destek olacaklar. Veya şans oyunları ile ilgileniyorsanız bir süre  uzak kalın. Bekarsanız aşk konularında oldukça şanslı bir sürece giriyorsunuz.
BOĞA: Hane değişikliği kadersel değişme ve dönüşme sürecine girecek. Aile arasında can sıkıcı konular olurken kariyerle ilgili zararlar söz konusu olabilecek ve hukuki durumlar bir süre sonra feraha çıkacak. Evrende enerjiniz  sizleri uzun süre alışkanlıklarınızdan vazgeçirecek görünüyor.
IKIZLER: Kardeş, arkadaş  ve bilgi açlığı çekiyorsunuz. Bazı "İkizler" eğitim durumlarını arkadaş çevrelerinde sıkıntı yaşayabilir ve bu durumu sorgulayabilir. "Bana ne veriyor" diyebilir. Eğer bir beslenme söz konusu değilse, değiştirerek dönüşecekler ve yeni iş imkanı gelirlerle şanslı olacaklar. Maddi konularda tutumlu olun. İpin ucunu kaçırabilirsiniz.
YENGEÇ: Beklenmedik faturalar önünüze çıkarken beklenmedik harcamalar gerektirecek veya  borçlanma durumları sof konusu olacak. Dikkatli olunuz. Bekar Yengeçler, aşk varsa ciddi  sorgulama sürecinde olacaksınız. Evliler anne olabilir. Ani sürpriz gelişmeye hazırlıklı olunuz. Diyet ve spor için iyi bir zaman dilimi.
ASLAN: Kişisel dönüşüm sürecindesiniz. Ruhsal aydınlanma, farkındalık gibi eğitimler ilgi alanınız olacak ve de mesela estetik yaptırabilir kendinizi daha iyi hissetmek için. Artık sizin için görünüm ön planda olacak ve ev aile konularında birazda olsa can sıkıcı olaylar deneyimleşeceksiniz.
BAŞAK: Karmakarışık kadersel olaylarla ruh haliniz biraz da olsa sarsılacak. Arkanızdan çekiştiren kişiler gün yüzüne çıkacak. İş ortamında can sıkıcı durumlar psikolojinizi bozabilir. Artık bazı şeylerin değişme zamanı geldiğini fark edeceksiniz. Çocuğu olan Başaklar bu aralar biraz daha fazla çocuklarıyla ilgilenmek durumunda olacaklar. Şeker hastalığını kontrol ettirmeyi ihmal etmeyiniz.
TERAZI: Yeni sosyal çevrelerde şans var. Yeni iş veya gelir söz konusu olacak. Bunun yanı sıra aile içi sorgulama yaşayarak bazı durumları değiştireceksiniz. İlişkilerde ortaklıklarda kendinize "ben ne verdim; ne buluyorum" gibi muhasebe yaparak farkındalığınızı artıracaksınız
AKREP: Kariyeriniz veya ev konularınızı gözden geçireceksiniz. "Ben veriyorum, besliyorum ve karşılığını da ne alıyorum" diyerek ev ortamında alışkanlıklarınızı  köklü değişim planları yaparak farkındalığını artacaksınız. Ama ev ortamında olumsuz  sohbetlerden uzak durmalısınız. Sigara, alkol, gibi alışkanlıklardan uzak kalınmalı. Kendinizi kişisel olarak tam dönüştürme zaman dilimi.
YAY:  Hukuki konularda belirsizlikler olabilir. Bazı Yay burçları yurt dışı işlerinde  sorgulama yapacaksınız. Devam mı tamam mı! Verim alamadıkları işlerde kadersel sonlandırma söz konusu olacak. Zorlamayın; inadı bırakın ve akışta olun. Çünkü artık sizin bilgi ve yeteneklerinizi  dağıtma zaman dilimi.
OĞLAK: Gelir kaynaklarınızda bağlı olduğunuz alanlar  ruhunuzun haz almadığı yerler olacak. Ruhunuzun huzur bulmadığı yerlerse artik değişme zamanı. Sizi besleyen ortamlar olmadığı sürece para kaybı yaşayabilirsiniz. Bu da psikolojinizi bozabilir. Yeni kurum ve derneklerde şansınızın açık olduğu bir yıl olacak.
KOVA: İş-eş gibi konularda kararlar alma aşamasına giriyorsunuz. Yeni ilişkiye veya yeni ortaklıklara ani kararlar alma durumu söz konusu olacak olaylar yaşayacaksınız. Kadersel yeni aşka imza atabilirsiniz. Çünkü bakış açınız değişecek. Ortaklıklarda imza atmadan iyi düşünün. Yanılma payı olabilir
BALIK: Günlük yaşamımızda sağlığınızdan dolayı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Bazı Balıklar sinirlerini bozan iş ortamında çalışmak zorunda olabilirler. Bu da alerji ruhsal sorun yaratabilir. Bazı Balıklar yasak aşklarının başlarına sorun açmaması için dikkatli olmalı.

Anahtar Kelimeler : Görkem YÜCE ,
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/21%20Mart%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı